پذیرش نرم افزار غربالگری نوزادان

غربالگری نوزادان

آموزش بخش پذیرش نرم افزار غربالگری نوزادان


 

جهت پذیرش نوزاد برای بررسی کم کاری تیروئید از طریق زیر عمل میکنیم:

neonate

از منوی غربالگری نوزادان، گزینه پذیرش نوزادان را انتخاب نمائید.

neonate 02

در این صفحه تمام فیلدهای ستاره دار اجباری میباشد و حتما پذیرش کننده باید قبل از گرفتن نمونه از نوزاد، این اطلاعات را تکمیل نماید. در نظر داشته باشید برای نوزادانی که قل ندارند مرتبه قل باید ۱ باشد و برای نوزادان ۲ قلو و بیشتر یک نوزاد را با مرتبه قل ۱ و نوزادان بعدی را با مرتبه قل ۲ و ۳ باید در نظر گرفته شود. به جز کد ملی نوزاد و آدرس تمام فیلدها اجباری می باشند.

پس از تکمیل اطلاعات لازم ، 🔴 آیتم جستجو را انتخاب نموده  تا گزینه پذیرش مرحله اول برای شما نمایان شود.

🟠 با استفاده از گزینه پذیرش مرحله اول، وارد مرحله بعد شوید.

🟢 پس از انتخاب خدمت مورد نظر ( غربالگری مرحله اول ، ….) 🔵 ثبت و پرداخت را انجام دهید.

پس از انجام پرداخت به روش کارتی یا نقدی می توانید قبض پذیرش خود را از طریق گزینه 🔴 چاپ قبض مستقیم   ( با پرینتر حرارتی ) و یا 🔵 چاپ قبض دو قسمتی مستقیم جدید ( با پرینتر لیزری ) دریافت نمایید.

مجددا به منو غربالگری نوزادان، صفحه پذیرش نوزادان مراجعه کنید و با استفاده از یکی از اطلاعات موجود در صفحه، نوزاد مورد نظر را جستجو کنید.

🔴پس از جستجو نوزاد مورد نظر به شما نمایش داده می شود و با زدن علامت 🟣 به فرم غربالگری ورود خواهید کرد.

 اطلاعات فوق مربوط به برنامه غربالگری کشوری نوزادان می باشد. وزن برحسب گرم و قد را برحسب سانتی متر در کادر های مشخص ثبت نمائید. شماره فیلتر را در کادر مورد نظر ثبت کنید.

از علامت ℹ️  میتوانید اطلاعاتی که در فرم نوزاد ثبت کرده اید، مرحله نمونه گیری و حتی جواب آزمایش نوزاد رو پس از ثبت توسط آزمایشگاه غربالگری نوزادان مشاهده نمائید.

هنگام ارسال نمونه ها به آزمایشگاه های مرجع، 🔴 از قسمت مورد نظر تاریخ پذیرش نوزادانی که می خواهید نمونه های آنها را به آزمایشگاه مرجع ارسال کنید، انتخاب  و در صورت نیاز 🟣 فیلتر مورد نظر را اعمال نموده و در نهایت با استفاده از 🟢 کادر جستجوی افراد پذیرش شده، تمام پذیرش های شما در آن تاریخ نمایش داده می شود. با تیک زدن ☑️ کادرهایی که مشخص شده 🟡 نمونه ها را برای ارسال انتخاب می نمائید و در نهایت با گزینه ارسال نمونه، پذیرش ها در دسترس آزمایشگاه غربالگری نوزادان قرار می گیرد.

پس از اینکه آزمایشگاه غربالگری نوزادان جواب آزمایش نوزاد را ثبت و تایید نهایی کرد، شما می توانید با اعمال فیلتر 🔴 تاریخ پذیرش و ثبت قطعی جواب و ثبت نام پرینتر جواب غربالگری نوزاد را پرینت نمائید.

هنگام مراجعه بعدی نوزاد برای مراحل ۲ به بعد فقط کافیست علامت ➕ را بزنید تا بدون نیاز به ثبت مشخصات نوزاد پذیرش مرحله بعدی پذیرش را انجام دهید.

 

۱۴۰۱/۰۳/۰۵ – ویرایش اول

تیکتینگ

نرم افزار پشتیبانی مشتریان

نرم افزار پشتیبانی آنلاین مشتریان این سامانه موجب ایجاد رویه‌های استاندارد در رسیدگی به درخواست‌های مشتریان شده است و مدیران سازمان در هر زمان می‌توانند وضعیت و کیفیت رسیدگی به درخواست‌های مشتریان را مشاهده و

غربالگری نوزادان

نرم افزار غربالگری نوزادان

از سال ۱۳۸۳ برنامه غربالگری هیپوتیروئیدی و فنیل کتون اوریا در کشور ایران آغاز گردیده است. در طی این سالیان با اضافه شدن چند برنامه جدید، هیچ برنامه نرم افزاری جامعی برای این فرآیند طراحی نگردیده

پرونده سپاس

پیاده سازی سرویس های سپاس

با عنایت به ابلاغ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر تبادل داده سرویس های نسخه نویسی و نسخه پیچی درمانگاه های خصوصی از بستر دیتاس وزارت بهداشت، شرکت تلاشگران جزیره رویا که کلیه