سرویس ویزیت آنلاین پزشک

نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا این روزها به دغدغه‌ی بسیاری از مردم تبدیل شده است. گزارش‌ها و نتایج تحقیقاتی متعدد ادعا می‌کنند حتی بسیاری از مبتلایان به ویروس کرونا به بستری بیمارستانی نیازی ندارد و تنها با چند روز استراحت در منزل هم درمان می‌شوند. همچنین، همه‌ی شواهد و اطلاعات نشان می‌دهند مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در شرایط غیراورژانسی در این روزها اصلا توصیه نمی‌شود.

سرویس‌های اینترنتی در ایام کنونی که همه‌ی مردم در سرتاسر کشور به حضورنیافتن در اماکن عمومی تشویق می‌شوند، کاربرد زیادی دارند. شرکت تلاشگران جزیره رویا اقدام به راه اندازی  سرویس‌ خدمات نوبت‌دهی آنلاین پزشکان و ویزیت از راه دور نموده است که برای رفع نیازهای پزشکی مردم کارایی زیادی دارند.

سرویس‌های ویزیت از راه دور

سلامت نگار خدمات مشاوره و ویزیت آنلاین را به کاربران ارائه می‌کند. این سرویس در همکاری با پزشکان متعدد، سرویس‌های مشاوره‌ای به کاربران ارائه می‌کند که می‌تواند نیاز اولیه‌ی آن‌ها به معاینه را در وضعیت کنونی برطرف کند. اپلیکیشن پزشک از طریق بستر وب سایت سلامت نگار در دسترس بوده و امکان مشاوره‌ صوتی و تصویری بیمار را با پزشک فراهم می‌کند.

بیماران پس از اخذ نوبت پزشک، پیامکی حاوی لینک مورد نیاز جهت برقراری تماس صوتی و تصویری دریافت خواهند نمود که در راس ساعت مشخص پزشک انتخابی به صورت آنلاین آنان را ویزیت خواهد نمود.

پزشکان ، درمانگاه ها و بیمارستان ها متقاضی برای راه اندازی سرویس کافیست به شماره تلفن ۳۸۷۰۵۷۱۲-۰۵۱ تماس حاصل نمایند.