صدور گواهی رتبه‌بندی و احراز صلاحیت تلاشگران جزیره رویا توسط شورای عالی انفورماتیک

Salamatnegar - سلامت نگار - نرم افزارهای مدیریت سلامت

تلاشگران جزیره رویا موفق به اخذ رتبه هفت، در شورای عالی انفورماتیک شد. اما این رتبه چگونه بدست آمده و به چه معناست؟ در این مطلب، در این باره گفته‌ایم

تلاشگران جزیره رویا در این رتبه‌بندی توانست رتبه هفتم را کسب کند. لازم به ذکر است این گواهی در حیطه “تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری” کسب شده است که تا ۲ سال معتبر می باشد.

عوامل تاثیر گذار در میزان رتبه ای که یک شرکت انفورماتیک اخذ می کند عبارتند از:

  • میزان حقوق و دستمزد پرداختی شرکت ها به کارکنان
  • درآمد مشمول بر مالیات
  • رضایت مشتریان در انجام پروژه های قبلی

شرایط اخذ رتبه انفورماتیک

  • موضوع فعالیت شرکت در حوزه انفورماتیک باشد که قید آن در اساسنامه شرکت الزامی است.
  • اظهارنامه مالیاتی سال قبل را تحویل داده باشند­.
  • مدیرعامل شرکت باید حداقل دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته­های کامپیوتری یا مهندسی­های عمران، مکانیک، صنایع، شیمی و برق یا علوم پایه فیزیک، آمار یا ریاضی باشد. اگر مدرک تحصیلی وی دیپلم یا فوق­ دیپلم است ملزم به ارائه مدارک مبتنی بر سابقه کار در امور کامپیوتری است. تمام وقت بودن مدیرعامل نیز ضروری است.
  • شرکت باید حداقل دو کارشناس تمام وقت با مدرک حداقل کارشناسی در یکی از رشته­ های مذکور باشد.

برای مشاهده‌ی جزییات گواهی‌نامه می‌توانید به پایگاه sajar.mporg.ir  مراجعه نموده و شرکت «تلاشگران جزیره رویا» را در آن جستجو کنید.

لازم به ذکر است شرکت تلاشگران جزیره رویا ، نرم افزار سلامت نگار را با هدف یکپارچه سازی اطلاعات سلامت و برقراری سیستم نظام ارجاع الکترونیک و تبادل داده با سامانه سپاس در مراکز دولتی و خصوصی طراحی شده است. در این نرم افزار سرویس های استعلام هویت، استحقاق سنجی درمان، نوبت دهی الکترونیک، نظام ارجاع، نسخه نویسی برخط، آزمایشگاه، تصاویر پزشکی و رسیدگی اسناد پزشکی بر اساس استانداردهای دفتر آمار و فن آوری اطلاعات و ارتباطات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعال می باشد.