بیمارستان فوق تخصصی رضوی به سلامت نگار پیوست

بیمارستان فوق تخصصی رضوی در کلان شهر مشهد از هم اکنون به جمع همراهان سلامت نگار پیوست. این بیمارستان که با حمایت‌های تولیت فقید آستان قدس رضوی در راستای تداوم توسعه خدمات فرهنگی و اجتماعی آستان قدس رضوی و به منظور فراهم آوردن امکانات مناسب درمانی برای زائران، مجاوران و ارادتمندان حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع)  در سال ۱۳۸۴ افتتاح شد تا اولین گام در راه برآورده شدن آرزویی بزرگ که داشتن یک مرکز درمانی منحصر به فرد برای خدمات رسانی به مسلمانان داخل و خارج از کشور در فضایی مدرن و منحصر به فرد بود، برداشته شود.

امروزه الکترونیک شدن خدمات سلامت با هدف یکپارچه سازی اطلاعات در بخش سرپایی و بستری، مدیریت جامع بیماران، پزشکی مبتنی بر شواهد و کاهش هزینه های چاپ کاغذ در حال گسترش می باشد.  شرکت تلاش گران جزیره رویا با طراحی  نرم افزار سلامت نگار نسبت به رفع این نقیصه اقدام نموده است . اکنون تمامی متخصصین محترم بیمارستان فوق تصصی رضوی اقدامات مورد نیاز برای بیماران را به صورت برخط در نرم افزار سلامت نگار ثبت می نمایند. در این نرم افزار سرویس های استعلام هویت، استحقاق سنجی درمان، نوبت دهی الکترونیک، نظام ارجاع، نسخه نویسی برخط، آزمایشگاه، تصاویر پزشکی و رسیدگی اسناد پزشکی بر اساس استانداردهای دفتر آمار و فن آوری اطلاعات و ارتباطات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعال می باشد که گواهینامه تطابق با استانداردهای دفتر آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت را براساس گواهی به شماره ۸۸۰۰۱۱۴۴۸۶ مورخه ۲۶/۳/۹۸ کسب نموده است.

شرکت تلاشگران جزیره رویا  آمادگی خود را جهت استقرار برنامه جامع مدیریت درمان بیماران در بخش سرپایی و بستری  با محوریت نسخه نویسی الکترونیک، تصاویر پزشکی و نوبت دهی  که در اعتبار سنجی بیمارستانها تاثیرگذار می باشد را اعلام می دارد.