سامانه مدیریت آزمایشگاهی سلامت نگار

شرکت تلاشگران جزیره رویا در راستای توسعه همه جانبه نرم افزارهای حوزه سلامت از “سامانه مدیریت آزمایشگاهی سلامت نگار” رونمایی کرد. این نرم افزار براساس استاندارهای وزارت بهداشت و درمان شامل استاندارد ابلاغی LOINC و LIS طراحی گردیده است و همچنین منطبق بر استانداردهای سرویس سپاس وزارت بهداشت می باشد.

در این نرم افزار امکاناتی همچون بخش پذیرش، تعریف زمان جوابدهی،تنظیمات اختصاصی، لیست کاری، ثبت نتایج گروهی، جوابدهی، اتوماسیون دستگاه ها و … فعال می باشد. از ویژگیهای منحصر بفرد نرم افزار تولیدی این شرکت، توانایی ارسال داده برای نرم افزار کشوری یاس(پرونده سلامت شخصی) می باشد( قابل ذکر است این نرم افزار نیز محصول تیم شرکت تلاشگران جزیره رویا می باشد). ویژگی دیگر نرم افزار توانایی امکان دریافت درخواست آزمایش به صورت برخط از پزشکان و جوابدهی آنلاین می باشد.

لازم به ذکر است شرکت تلاشگران جزیره رویا تولید کننده مجموعه نرم افزاری های متعدد در حوزه سلامت می باشد که از آن جمله می توان به نرم افزارهای پرونده الکترونیک سلامت سینا، نرم افزار نمایشگر پرونده سلامت یاس، نرم افزار ثبت و طبقه بندی علل مرگ و میر و نرم افزار سلامت من، نرم افزار رجیستری بیماریها و نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک اشاره نمود.